Yalı Mah. Kazım Karabekir Cad, Side, Manavgat, Türkiye
Telefon:   +90 (242) 753 15 31

Rezervasyon Yap

Ad Soyad:
E-Posta:
Telefon:
Kişi Sayısı:
Gün Sayısı:
Giriş Tarihi:

Eklemek İstedikleriniz:

Apartlarimiz

İki Odalı Aile Odası

İki Odalı Aile Odalarımız ortak kapılı iki ayrı odadan oluşmaktadır. Odalardan birinde bir adet çift kişilik yatak diğerinde 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Her iki odada da televizyon ve klima bulunmaktadır. Banyolar ayrıdır. Dilendiğinde her odaya birer tek kişilik yatak daha dahil edilebilir.

  • 1+1Oda
  • 1x(2) + 2x(1)Yatak

Bitişik Aile Odası

Mutfak ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Bitişik Aile Odalarımız iki odalıdır ve odalardan birinde mutfak vardır. Büyük odada bir adet çift kişilik yatak diğer odada 1 adet tek kişilik yatak vardır. Büyük odada televizyon ve klima vardır. Tek banyoludur. Dilendiğinde her odaya birer tek kişilik yatak daha dahil edilebilir.

  • 2+0Oda
  • 1x(2) + 2x(1)Yatak

Genel Uyarilar

Hotel Palmiye Side, odalarına giriş, saat 15:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Daha Fazla